Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
DURABLE
FELLOWES
LEITZ
Charakteristika skupiny
Farba
biela a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
modrá a odtiene
priesvitná
Šírka chrbta
S eurodierovaním

Násuvné lišty

35 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€31.59
€0.32/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB290106
Merná jednotka: bal (100 ks)
Hmotnosť: 1.258kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€31.59
(€0.32/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€31.59
€0.32/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB290103
Merná jednotka: bal (100 ks)
Hmotnosť: 1.3kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€31.59
(€0.32/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€21.83
€0.44/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB291906
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 1.5kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€21.83
(€0.44/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€28.78
€0.58/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB290419
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 0.716kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€28.78
(€0.58/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€46.84
€0.47/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB291119
Merná jednotka: bal (100 ks)
Hmotnosť: 0.879kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€46.84
(€0.47/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€27.82
€0.56/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E21768
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 0.593kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€27.82
(€0.56/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€31.09
€0.62/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E21781
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 0.569kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€31.09
(€0.62/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€21.40
€0.86/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E21787
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 0.437kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€21.40
(€0.86/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€25.12
€1/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E21790
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 0.45kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€25.12
(€1/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€31.24
€1.25/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E21791
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 0.558kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€31.24
(€1.25/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€27.82
€0.56/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E21770
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 0.568kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€27.82
(€0.56/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
35 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3