Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Skupina produktov
Agendy, diáre
Čistiace prostriedky
Dierovačky
Držiaky na prospekty, stojany, prezentačné tabule
Exkluzívne písacie potreby
Gélové perá
Grafitové a farebné ceruzky
Guľôčkové perá
Iné doplnky
Iné školské pomôcky
Informačné znaky
Kalkulačky a adaptéry ku kalkulačkám
Kancelárske stoličky
Kancelárske zošity
Korekčné pomôcky a gumy
Krabice na desiatu a fľaše
Kreatívne výrobky
Kuchynské produkty zo skla
Lepiace pomôcky
Nálepky
Nožnice
Obaly na dokumenty
Odkladacie boxy, škatule a košíky
Odpadkové koše a popolnice
Papier - Hobby kreatív
Plastové kuchynské výrobky
Podložky
Popisovače (markery)
Príbory
Prieťažné fólie a doplnky
Reklamné darčeky
Samolepiace bločky a dávkovače na samolepiace bločky
Samolepiace záložky a dávkovače na samolepiace záložky
Sanitárna hygiena
Skartovacie stroje
Slúchadlá do uší
Stolové a nástenné prezentačné tabule
Tabule
Tašky pre školákov a škôlkárov
Upevnovacie hmoty a pomôcky
Visačky, menovky
Zrnková a mletá káva
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
3M POSTIT
3M SCOTCH
ARIEL
BELMIL
CARRARO
COOL BY VICTORIA
DURABLE
EXACOMPTA
FELLOWES
FOLIA
KORES
LEITZ
PENTEL
PUKKA PAD
SCHNEIDER
SEGAFREDO
SHARP
SIGEL
STAEDTLER
SUDIO
TENTO
TESA
VICTORIA FACILITY
VICTORIA VISUAL
ZEBRA

Novinky

176 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
10
...
15NasledujúceNasledujúce
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.31
€1.05/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL23219
Merná jednotka: set (6 ks)
Hmotnosť: 0.093kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.31
(€1.05/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.31
€1.05/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL23239
Merná jednotka: set (6 ks)
Hmotnosť: 0.085kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.31
(€1.05/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.31
€1.05/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL23259
Merná jednotka: set (6 ks)
Hmotnosť: 0.09kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.31
(€1.05/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.31
€1.05/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL23269
Merná jednotka: set (6 ks)
Hmotnosť: 0.085kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.31
(€1.05/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.92
€7.92/set
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL23819
Merná jednotka: škatuľa (1 set)
Hmotnosť: 0.056kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.92
(€7.92/set)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.92
€7.92/set
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL23829
Merná jednotka: škatuľa (1 set)
Hmotnosť: 0.057kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.92
(€7.92/set)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.91
€0.01/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL27401
Merná jednotka: set (820 ks)
Hmotnosť: 0.04kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.91
(€0.01/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.91
€0.01/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL27402
Merná jednotka: set (460 ks)
Hmotnosť: 0.039kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.91
(€0.01/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.91
€0.01/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL27403
Merná jednotka: set (380 ks)
Hmotnosť: 0.039kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.91
(€0.01/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.77
€1.18/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL31102
Merná jednotka: set (10 ks)
Hmotnosť: 0.131kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.77
(€1.18/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.77
€0.98/ks
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL31103
Merná jednotka: set (12 ks)
Hmotnosť: 0.1365kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.77
(€0.98/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.92
€7.92/set
Značka: FOLIA
Obj. kód: FL32029
Merná jednotka: škatuľa (1 set)
Hmotnosť: 0.088kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.92
(€7.92/set)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
176 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
10
...
15NasledujúceNasledujúce