Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
COOL BY VICTORIA
DERWENT
FABER-CASTELL
FLEXOFFICE
ICO
KORES
RAPESCO
STABILO
STAEDTLER
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ručné
stolné
Počet otvorov
1
2
3
Nastaviteľný priemer dierok
Funkcia mazania
So zásobníkom
Vymeniteľné čepele
Materiál tela
kov
plast
S vekom
Vhodné pre ľavákov
Aj na hrubé ceruzky
Tvar
špecifický
tradičný
Protišmyková podložka
Puzdro odolné voči nárazu
Napájanie batériou

Strúhadlá

74 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
5
...
7NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€42.78
€3.57/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183103
Merná jednotka: disp (12 ks)
Hmotnosť: 0.347kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€42.78
(€3.57/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€41.08
€3.42/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC182770
Merná jednotka: disp (12 ks)
Hmotnosť: 0.024kg
Dostupnosť: do 4-6 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€41.08
(€3.42/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€17.49
€17.49/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRR64000B2
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.169kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€17.49
(€17.49/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€24.86
€24.86/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRR94000B2
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.3kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€24.86
(€24.86/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€25.44
€25.44/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRR74000B2
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.369kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€25.44
(€25.44/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€8.50
€8.50/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICH616
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.235kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€8.50
(€8.50/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€39.09
€39.09/ks
Značka: ICO
Obj. kód: KW30FA
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.662kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€39.09
(€39.09/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.52
€13.52/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICH305
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.267kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€13.52
(€13.52/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.63
€19.63/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICH307
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.367kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€19.63
(€19.63/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.30
€13.30/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICH310
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.281kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€13.30
(€13.30/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€42.99
€42.99/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS501180
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.38kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€42.99
(€42.99/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€15.52
€15.52/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICH610
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.238kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€15.52
(€15.52/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
74 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
5
...
7NasledujúceNasledujúce